اپلیکیشن

چه اپلیکیشن برای آی او اس و اندروید یا پلت فرم موبایل ویندوز باشد، وقتی که ما اپلیکیشن را طراحی می کنیم همواره تلاش می کنیم که تجربه ای بی نظیر و یکپارچه را بیافرینیم، که به اپلیکیشن پیچیدگی مورد نیاز و پیروی از قوانین شدید پلت فرم را ارائه می کند.

  • اپلیکیشن متقال برای امارات ساخته شده و مخصوص سفارش آنلاین و خرید پارچه ساخته شده است

    Scroll down
  • اپلیکیشن فتو فهد برای امارات ساخته شده است و مخصوص عکاسی مدارس می باشد

    Scroll down
  • اپلیکیشن شرکت مهرین جهت ساماندهی وب سایت مشتریان و دریافت اطلاعات فنی سایتها می باشد

    Scroll down

متقال

این اپلیکیشن برای مشتریان مخصوص این شرکت می باشد که در آن می توانند کالاهای مورد نظر خود را سفارش داده و سفارش از طریق این اپ به شرکت انتقال داده می شود و امور مالی مربوط به این سفارش بصورت بسیار دقیق در این اپ نگهداری می شود و مبالغ واریزی مشتری نیز ثبت خواهد شد. همچنین در صورت ارسال کالا از کشور مبدا به مقصد نیز حرکت کالا به مشتری نشان داده خواهد شد.

Photo Fahed

در این اپلیکیشن تصاویر تمام دانش آموزان مدارس دسته بندی شده قراد داده می شود و مدیران مدارس می توانند به مشاهده هر کودک در مدرسه بلافاصله با خانواده دانش آموز تماس و یا اطلاعات آن دانش آموز را استتخراج کنند. همچنین کتابخانه مدرسته با استفاده از این دیتا بیس می تواند کتب خود را به دانش آموزان امانت دهد.

مهرین دیزاین

این اپلیکیشن جهت سهولت مشتریان شرکت مهرین از خدمات این شرکت می باشد. تمام مشتریان هر لحظه می توانند موقعیت سایت خود را در هر لحظه بر روی سایت گوگل ببینند و زمان منقضی شدن دامنه خود را دسترسی داشته باشند و بسیاری از امکانات دیگر