اپلیکیشن

چه اپلیکیشن برای آی او اس و اندروید یا پلت فرم موبایل ویندوز باشد، وقتی که ما اپلیکیشن را طراحی می کنیم همواره تلاش می کنیم که تجربه ای بی نظیر و یکپارچه را بیافرینیم، که به اپلیکیشن پیچیدگی مورد نیاز و پیروی از قوانین شدید پلت فرم را ارائه می کند.

 • اپلیکیشن متقال

  اپلیکیشن متقال برای امارات ساخته شده و مخصوص سفارش آنلاین و خرید پارچه ساخته شده است

  Scroll down
 • اپلیکیشن فتو فهد

  اپلیکیشن فتو فهد برای امارات ساخته شده است و مخصوص عکاسی می باشد

  Scroll down
 • اپلیکیشن مهرین

  اپلیکیشن شرکت مهرین جهت ساماندهی وب سایت مشتریان و دریافت اطلاعات فنی سایتها می باشد

  Scroll down

متقال

این اپلیکیشن به سفارش امارات ساخته شده و برای مشتریان مخصوص شرکت اماراتی می باشد که در آن می توانند کالاهای مورد نظر خود را سفارش داده و سفارش از طریق این اپ به شرکت انتقال داده می شود و امور مالی مربوط به این سفارش بصورت بسیار دقیق در این اپ نگهداری می شود و مبالغ واریزی مشتری نیز ثبت خواهد شد. همچنین در صورت ارسال کالا از کشور مبدا به مقصد نیز حرکت کالا به مشتری نشان داده خواهد شد.

Photo Fahed

در این اپلیکیشن تصاویر تمام دانش آموزان مدارس دسته بندی شده قراد داده می شود و دانش آموزان می توانند از کتابخانه مدرسه با استفاده از این اپلیکیشن کتب خود را به امانت بگیرند..

مهرین دیزاین

این اپلیکیشن جهت سهولت مشتریان شرکت مهرین از خدمات این شرکت می باشد. تمام مشتریان هر لحظه می توانند موقعیت سایت خود را در هر لحظه بر روی سایت گوگل ببینند و زمان منقضی شدن دامنه خود را دسترسی داشته باشند و بسیاری از امکانات دیگر

شرکت مهرین دیزاین