تیم طراحی وب سایت

تیم طراحی مهرین دیزاین

ما چطور کار می کنیم

ما باور داریم که همچون دانه های برف، هیچ دو تجارتی به هم شبیه نیستند. یک طراحی موفق وب در حول و حوش اهداف تجاری شما صورت می گیرد، نیازهای کاربران شما، و روشهایی که مخاطبان شما برای مشارکت با شما نیاز دارند.

جلسه اکتشاف

“شناختن شما و تجارت شما”

ما برای برنامه ریزی و ساخت بهترین وب سایت ممکن برای تجارت شما، باید در ابتدا شما را بشناسیم. شما در آنچه انجام می دهید و کسی که آن کار را برای او انجام می دهید متخصص هستید. کار ما شکل دادن به آن دانش و به کار بردن آن در وب است.

معماری و استراتژی

“تعیین شکل و عملکرد”

اکنون زمان ارزیابی محتوای موجود و ساختار وب سایت است. در طی این فاز ما نقشه سایتی را برای اینکه بعنوان یک علامت در کل ساختار سایت شما از آن استفاده کنیم تولید می کنیم. این کار به ما اجازه می دهد که عملکرد را مستند کنیم و آنچه کاربران سایت شما در آنجا نیاز دارند را ایجاد کنیم.

اجزای سبک

“کشف رنگ و فن بیان سبک ”

ما با در نظر گرفتن دقیق استراتژی و برنامه ریزی به دنبال روشهای برای آنلاین کردن برند شما با کار با پالتهای رنگی، فن بیان و بافتها هستیم. ما با جداسازی انتخابهای زیبایی شناسی از محتوا، قادر به تمرکز بر حیات بخشیدن به برند شما در وب می باشیم.

نمونه اولیه

“یک نمونه در حال کار از سایت شما”

ما با استفاده از یک سیستم HTML5 مبتنی بر نمونه ای از اجزای ناب، معماری وب سایت شما، الگوهای طرح بندی، و مدیریت محتوا را می سازیم. شما قادر خواهید بود که در سایتتان گردش کنید، با لینکهای عامل، منوها و فرمها تعامل داشته باشید.

طراحیهای اولیه

“موارد نهایی، دستورالعملهای سبک و سیستمهای طراحی”

ما با گرفتن نمونه های اولیه و اجزای سبک، بینش نهایی خلاقانه وب سایت شما را جمع می کنیم. از طراحیهای صفحه خانه و دستورالعمل سبک داخلی، تا معلق کردن سبکهای فن بیان و حالتها، ما سیستم طراحی را آنقدر زیر و رو می کنیم تا در کل وب سایت قابل استفاده باشد.

تم رسپانسیو

“بکار بردن طراحیها برای نمونه اولیه رسپانسیو ما”

با استفاده از آخرین تکنیکهای CSS3، ما نمونه اولیه ای از تم نهایی را ایجاد می کنیم. ما از تکنیکهای پیمانه ای استفاده می کنیم تا مطمئن شویم سبکها در سطح جهانی و به صورت سیستماتیک استفاده می شوند، تا سایت شما بدون مداخله توسعه دهنده قابل انعطاف و قابل اندازه گیری باشد. ما همچنین مرورگر متقاطع آن و سازگاری دستگاه را تضمین می کنیم.

تضمین کیفیت

“مدیریت محتوا”

اینجا همان جایی است که ما سایت و جمعیت پیشگام با انجام یک فرایند تضمین کیفیت ، انجام تکمیل 30 درصدی محتوا، و از بین بردن تمامی مشکلاتی که به آن بر می خورند، به خوبی تنظیم می کنیم. همچنین ما محتوای کنونی بلاگ شما را حرکت می دهیم و به شما کمک می کنیم که سایتتان را بسیار جلا دهید.

آموزش

“در دست داشتن کلیدها”

این هیجان انگیزترین بخش پروژه است ، در دست داشتن کنترل و توانمندسازی شما با آنچه باید برای حفظ سایتتان بدانید. ما همزمان با انجام طراحی front end وب سایت شما برای تضمین اینکه شما یک تجربه مدیریت محتوای لطیف ، راحت دارید، در طراحی سیستم داشبورد خیلی دقت می کنیم.

عرضه سایت

“زمانی برای اینکه سایت جدیدتان را به دنیا نشان بدهید ”

اکنون محتوا در سایت قرار گرفته است و سایت تضمین کیفیت شده و آزمایش شده است، ما یک برنامه عرضه آرشیو سایت قدیمی شما و انتشار سایت درخشان جدید شما برای عموم خلق می کنیم که سایت شما متعهد به متناسب ساختن موتورهای جستجو است تا اینکه سایت آماده کار در تجارت شما گردد.

استراتژی دیجیتال

“ساخت برندتان”

ما با استفاده از وب سایت بعنوان یک مرکز فعالیت محتوا ، فرایند مداومی از خلق محتوای جدید هدف گیری شده و حمایت از آن با استراتژیهای SEO و تکنیکهای مراجعه به رسانه های اجتماعی شروع می کنیم. با تلاشی مداوم همراستا وب سایت شما بر تجارتتان تاثیری عمیق خواهد گذاشت. نتایج را در بررسی موردی ببینید.