تحول در طراحی وب سایت

تحول در طراحی وب

روشهای توسعه وب

طراحی و توسعه وب سایت

روشهای توسعه وب

طراحی و توسعه وب دنیایی جدا از آنچه در قدیم بوده، می باشد. تکنولوژی ، سیما، سبکها، و روندهای جدیدی که شما برای تفکری متفاوت درباره چگونگی متفاوت بودن سایت شرکتتان به آنها نیاز دارید ، طراحی می شوند. ما یکی از اولین شرکتهای طراحی وب ایران بودیم که با آغوش باز طراحی رسپانسیو را پذیرفتیم. بنابراین، با این تجربه ما لیستی از اموری را تهیه کردیم که در زمان طراحی و طراحی مجدد سایت باید در نظر گرفته می شدند تا ارتباط را تضمین نمایند.

در زمان انتخاب یک شرکت طراحی وب، فاکتورهایی وجود دارند که باید در نظر گرفت. کیفیت کار اهمیت مشهودی دارند. اگر کیفیت نتواند توقعات ما را برآورده کند کمتر چیزی اهمیت خواهد داشت. اما، اینکه یک شرکت چگونه به آن کیفیت دست می یابد نیز مهم است. رویکرد طراحی، تکنیک کدگذاری و فرایندی که طی شد، و سرمایه گذاری فردی طراحان و توسعه دهندگانی که روی پروژه کار می کنند همگی نقش مهمی در تضمین ارائه کار به صورت کیفی دارند که نیازهای موکلانشان را برآورده سازد.

طراحی سایتهای بهتر

در فرایند ساخت وب سایت ، مقصد ما فراتر از طراحی با نمایی خوب است و روی تجربیات کاربران UX متمرکز می شویم. برخی از منافع ارتقای تجربه کاربران شامل افزایش وفاداری مشتریان ، نرخ تبدیل بالاتر، کاهش نرخ واگذاری، و حتی کاهش تقاضای خدمات مشتریان است. در عین حال که منافع عالی است، مفهوم تجربه خوب کاربر می تواند کمی مبهم باشد. هیچ فرمول جادویی یا مجموعه ای از قوانین طراحی وب سایت وجود ندارد که یک UX عالی را ارائه کند.

این امر تماما متمرکز بر مسائل بنیادین است. نمی توانید صرفا عناصر مشابهی را از دیگر وبسایتهای که UX بسیار بالایی دارند کپی کرده و بچسبانید. ما باید روی مهمترین منبع اطلاعات، متمرکز شویم که کاربران شما است. ما حقیقتا باید یکی از عناصر را خارج کنیم و شروع به آزمودن دیگر عناصری کنیم که احساس می کنید به خوبی در طراحی وب سایت ما به کار می آیند. رفتار کاربران در نهایت تعیین می کند که کدام طراحی بهترین تجربه را ارائه می کند.

بررسی تجزیه و تحلیلی وب

ما، از طریق بررسی تجزیه و تحلیل وب کنونی شما می توانیم ببینیم که عناصر دلخواه کاربران شما کدام هستند. برای مثال، اگر یکی از عناصر وب سایت منتج به کاهش قابل توجه میزان واگذاری می گردد، مشخص است که باید چنین عنصری را حفظ کنید. تمرکز ما بر مولفه های مشخص یک طراحی خوب همچون افزایش زمان صرف شده در سایت، میزان گشت و گذار در سایت، مکالمات و استفاده از مسیرهای صحیح مرورگری متمرکز می باشد. این امر به ما در تمرکز روی یک عنصر مهم دیگر و کاهش زمانی که شما معمولا در تصحیح خطاهای مشهود صرف می کنید، کمک می کند.

بهترین و سریعترین راه در مسیر پیشبرد پروژه طراحی UX شما تمرکز بر قابلیت استفاده وب است. ما هر آنچه ممکن است انجام می دهیم تا بهترین نتیجه ممکن به دست بیاید. مطمئن می شویم که وب سایت شما زمان بارگذاری سریع دارد، متون آن به آسانی قابل خواندن هستند، فونتهای مشخصی دارد، گردش در آن مشخص است، مندرجات آن فرمت مناسبی دارند و معماری سایت سازمان یافته است. این امر به ما در تمرکز روی یک عنصر مهم دیگر و کاهش زمانی که شما معمولا در تصحیح خطاهای مشهود صرف می کنید، کمک می کند.

قابلیت استفاده از وب

ما بعد از اطمینان از اینکه نمرات قابلیت استفاده از وب سایت شما بالا است، قصد داریم که فراتر از انتظارات کاربرانتان را پیش برویم. به این فکر کنید که چه می توانید بکنید تا موجب فریاد خوشحالی کاربرانتان شود. برای مثال، ما یک زبان برنامه نویسی داریم که لیست قابل پیمایش کل صفحاتی که کاربر شما بازدیده کرده است را ذخیره می کند. این امر به کاربران اجازه می دهد که ردّی از صفحاتی که بازدید کرده اند را حفظ کند و به سرعت سایتهای موجود در لیست را مجدد بازدید کند. وقتیکه شما فراتر از انتظارات کاربرانتان باشید، آنها حقیقتا خواستار استفاده از وب سایت شما خواهند بود.

کمپینهای ناب

  • مهرین دیزاین یک موتور جستجوی گوگل است که به شرکتها کمک می کند تا ترافیک سایت را با اولویت بندی و ارتقای شرکتشان در زمانی هدایت کنند که کلمات و عبارات در موتور جستجوی گوگل استفاده می شوند.
  • مهرین دیزاین روی یک مدل قیمت – در هر – کلیک PPC با قیمت تعیین شده بوسیله نتایج شما ، و همواره درون حوزه بودجه ای شما کار می کند.
  • کسب یک عایدی خوب در هزینه های تبلیغاتی شما می تواند چالش برانگیز باشد، و بیشتر برندها با اجرای اولین کمپین مهرین دیزاین خود بدون دیدن هرگونه عایدی به درد بخوری بودجه شان را می سوزانند. اینجا است که ما می توانیم کمک کنیم.
  • فقط اینکه افراد از سایت شما دیدن می کنند به این معنا نیست که این بازدیدها به تجارت تبدیل می شوند.
  • فاکتورهای سهیم در عایدی در هزینه های تبلیغات شما از مهرین دیزاین اندازه بازار و سهم شما، میزان اعتماد، ترافیک کلید واژگان و ارتباطشان، قابلیت استفاده از وب سایت، بودجه، جغرافیا، و فاکتورهای خارجی همچون فصل و اقدامات کنونی هستند.
  • سایتهای موبایل دوست در نتایج تحقیق گوگل اولویت بندی می شوند، یعنی اگر سایت شما تنها یک سایت عملکردی در تلفن موبایل یا تبلت به شکلی که در مورد دسک تاپ است نباشد، احتمالا شما جذابیت و ارزشمندی سایتتان را از دست خواهید داد.
  • کمپینهای کارامد و SEO نیز بر کلید واژگانی تکیه می کنند که پرمعنا، تشریحی، و فریبنده هستند و مطمئن می شوند که وقتی فردی روی یک ad تبلیغ می کند و تجربه ورود به وب سایت شما را می یابد ، جای شگفتی نیست.
  • مدیریت کمپین مهرین دیزاین تنها یک بخش از استراتژی دیجیتال موفقی است که شامل آگاهی برند، موقعیت برند، و تجربه درخشان کاربر می شود. هدایت بازدیدکنندگان به سایت شما فایده ای ندارد اگر محتوا، ساختار سایت، و طراحی سایت با کمک به ایشان در تسهیل یافتن هر آنچه می خواهند و تبدیل آنچه می یابند را به مشارکت، آنها را در سایت نگه ندارند.

مخاطب شما چه کسی است، آنها چه می خواهند و به چه نیاز دارند، و چگونه می خواهند که با شما مشارکت کنند؟

درخواست خود را برای ما ایمیل کنید